O stránke Merkada.cz

Stránka Merkada.cz sa zameriava na predaj ručne vyrábaných predmetov, doplnkov a môdnych kolekcií. Na stránke Merkada.cz môžete svoje ručne vyrobené predmety nielen nakúpiť, ale aj predať. Projekt Merkada.cz rozbehli štyria mladí ľudia, ktorí majú radi originálne a zaujímavé veci.
 
Skvělé místo pro Tvůj nákup i prodej originálních ručních výrobků.Či už chcete nakúpiť rôzne voňavé vankúšiky s bylinkami, alebo liečivé bylinkové maste, nájdete to na stránke Merkada.cz. Taktiež tu zoženiete rôznorodé bytové doplnky od výmyslu sveta. Pre tvorivých ľudí je v ponuke materiál na tvorenie ako bavlnky, korálky a podobne. Ak chcete byť originálny, miesto nákupného centra navštívte stránku Merkada.cz, kde kúpite jedinečné môdne doplnky, kabelky, čiapky, tričká, nohavice i pekné šaty. Výzdobu stien v domácnosti poriešite nákupom umeleckých fotografií alebo výšiviek. Najväčšie zastúpenie má kategória Šperky s veľkým výberom náramkou, náušníc, náhrdelníkov, prsteňov a príveskov.
 
Na stránke Merkada.cz nakúpite nevšedné darčeky a oblečenie, ktoré v bežnom obchode nenájdete. Ak radi tvoríte, môžete tu svoje výtvory ponúknuť na predaj. Merkada.cz neberie žiadnu províziu a všetky peniaze za predaj idú priamo predajcom. Merkada.cz je pre predajcov úplne zadarmo.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

 
Otvoriť pätu